Stara Wieś Odnowa

Basen i Jacuzzi Twoje zdrowie
i aktywny wypoczynek

Basen w obiekcie Odnowa to nowoczesny
i perfekcyjnie utrzymany zbiornik

Kilka słów o basenie

Pływanie to doskonała zabawa, a jednocześnie forma profilaktyki zdrowotnej, angażuje bowiem większość mięśni ludzkiego ciała.

Czas spędzony w wodzie może być doskonałą formą aktywnego wypoczynku, pomagającą utrzymać kondycję fizyczną i dobre samopoczucie, szczupłą sylwetkę ciała. Pływanie korzystnie wpływa na układ oddechowy, pobudza układ krążenia, wzmacnia mięśnie bez obciążania stawów.

Basen w obiekcie ODNOWA to nowoczesny i perfekcyjnie utrzymany zbiornik o wymiarach 6×12 m. System bezchlorowego uzdatniania wody, dzięki wykorzystaniu nadtlenku wodoru, sprawia, że woda jest dotleniona, pozbawiona nieprzyjemnego zapachu chloru oraz ma krystaliczny, oceaniczny wygląd. Nie powoduje także podrażnienia oczu czy alergii występujących często po kąpieli w tradycyjnie chlorowanej wodzie.

Zainstalowany w basenie generator przeciwprądu umożliwia aktywne pływanie na niewielkiej nawet powierzchni. Dodatkowy relaks umożliwią wbudowane wylewki ciśnieniowe do masażu karku.

Basen posiada rozkładane zadaszenie, umożliwiające niezakłóconą kąpiel od późnej wiosny, przez całe lato do wczesnej jesieni nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych.

Wokół basenu rozstawiane są komfortowe leżaki, na których goście mogą opalać się lub odetchnąć po pływaniu.

Basen posiada rozkładane zadaszenie, umożliwiające niezakłóconą kąpiel
w różnych porach roku i warunkach atmosferycznych

Kilka słów o jacuzzi

W części basenowej obiektu ODNOWA znajdują się dwie wanny z odprężającym hydromasażem.

Masaż wodny działa korzystnie na skórę, odpręża, zmniejsza napięcie mięśni. Polecany jest osobom zestresowanym, przemęczonym z bólami stawów oraz głowy.

Kąpiel w jacuzzi poprawiając ukrwienie skóry, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej co wpływa na redukcję cellulitu. Masaż wodny stanowi doskonałe uzupełnienie aktywności w siłowni MILON, treningów pływackich czy masażu manualnego.

Jacuzzi w obiekcie Odnowa,
to relaks dla twoich zmysłów i ciała

Przewijaj w dół
aby załadować kolejny dział

Przejdź do działu

Gabinet Masażu